Android 4.4 Telefonlarda Flash Player İsteyen Videolar Nasıl İzlenir ?

2
406
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

s20

Akıllı telefonlarımızın bir çoğunda ios yada android işletim sistemine sahip olduğunu biliyoruz. Telefonda en çok canımızı sıkan etkenlerden bir tanesidir . işletim sistemine sahip telefonların çoğunda bu uyarıyı görebiliyoruz. Video izlemek için girdiğimiz de “Flash player yüklü değil lütfen Adobe Flash Player yükleyin” gibi yada bir benzeri uyarılar çıkıyor ve tüm keyfimizi kaçırıyor diyebiliriz.

Şimdi bildireceğimiz yöntem ile Android 4.4 KitKat sürümlerinde nasıl video izleyebileceğimizin yollarını anlatıcaz.
Eğer sisteminizde yüklediğiniz bir flash player varsa onu tamamen kaldırın. Ve daha sonrasında Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar kısmında ki “izin ver” seçeneğini aktif hale getirin.

Öncelikle telefonunuza daha önce her hangi bir Flash Player yüklediyseniz onu kaldırın. Sonra ayarlar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklar’ a “izin ver” seçeneğini seçin. Sonrasında

Birinci işimiz Dolphin Browser ve Dolphin Browser JetPack kurulumunu telefonunuza uygulayın
Aslında sadece Dolphin Browser’ıda yükleyebilirsiniz ama JetPack ile daha etkili ve hızlı oluyor.
İkinci işimiz

Android 4.4 KitKat için düzenlenmiş Flash Player ürümünü telefonunuza kurun.

Yükleme işlemleri bittikten sonra JetPack’i çalıştırın ve Ayarlar > Web İçeriği > Flash Player > “Daima Açık” olarak belirleyin.
Buraya kadar artık sanal alemde ne kadar flash içerikli video varsa Dolphin Browser ile görüntüleyebilirsiniz. Ama bazı sistemlerde yavaşlık ve desteklememe durumları olabilir nedeni ise tam anlamıyla destekleyemediği içindir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER