Altınsoylar Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Karakterleri

0
94
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

İşte merakla beklenen ilginç konusu ile ALTINSOYLAR Dizisi sizler için derlemiş olduğumuz bilgilerle…

Q3 Medya yeni dönem için çok güzel bir dizi ile Kanal D ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Cast çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği Altınsoylar dizisinin kadın başrol oyuncusu Karagül dizisinden Ada karakteri ile tanıdığımız Ayça Ayşin Turanoynayacak. 4 sezondur Karagül dizisinde başarılı performans gösteren Ayça Ayşin Turan’ın yeni projesi merakla bekleniyordu.

Eylül 2016 yılında Kanal D ekranlarında başlaması beklenen Altınsoylar dizisinin yönetmen koltuğunda Türkan Derya oturacak. Türkan Derya bir zamanlar İkinci Bahar dizisi sayesinde büyük sükse yapmış ve herkes tarafından bilinen bir yönetmen haline gelmişti.

Güzelliği ile gençlerin gözdesi haline gelmiş Ayça ilk defa başrol oynayacak. Turan’ın başroldeki partneri ise son olarak Nolur Ayrılalım dizisinin final yapmasıyla birlikte boşta kalan yakışıklı oyuncu Aras Aydın oldu. Yapım ekibi güzel oyuncu için partner arayışlarına başlamış durumda. Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizinin henüz kanalı ve konusu netleşmiş değil. Yeni dizi Altınsoylular dizisi hakkında detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde paylaşılacak.

Altınsoylar Dizinisinin Konusu;

Kaderin yanlış anlaşılmalar sonrasında bir araya getirdiği kimsesi olmayan genç ve yakışıklı adam ile sinirli nişanlısından kaçan genç bir kız. Gelenekçi Muhiddin Bey, aileyi toparlayan Semiha Hanım, kırgın gelin Saadet, anne babadan izin almayıp kocaya kaçtığı için tüm hakları elinden alınmış şamatacı Gülsüm ve hiç bir işe tutunamayan aylak kocası Mesut, en küçük oğul hayta Emin ve onu adam etsin diye köyden alınmış masum gelin Ümmü… ALTINSOYLAR ailesi, birlik ve beraberliğin anlatıldığı ara ara güldüren, bazen ağlatan herşeyden önemlisi her birinin Umuda inandığı bir aile dizisi.

Altınsoylar Oyuncuları;

Ayça Ayşin Turan (Burcu), Aras Aydın (Oğuz), Şebnem Bozoklu (Gülsüm), Bennu Yıldırımlar (Saadet), Cihat Tamer (Muhiddin), Ünal Yeter (Mesut), Birsen Dürülü (Semiha), Görkem Şarkan (Emin), Burak Sevinç (G.Oğuz), Begüm Akkaya (Ümmü), Zeynep Kankonde (Remziye), Bora Koçak (Hamit), Sami Aksu (Mehmet), Onursal Yıldırım (Halim), Feri Baycu (Fatma), Deniz Çakır (Ayşe), Gökçen Çiftçi (Alara)

Ayça Ayşin Turan (Burcu);

25 Ekim 1992’de İstanbul’da dünyaya gelmiş olan güzel ve genç oyuncu 1.67m boy ve 47kg dır. Göz rengi Ela’dır.

2014 yılında Fox ekranlarında yayınlanan Karagül dizisinde Ada karakterine can vermiştir. Ayrıca 2011 yılında yine Fox ekranlarında günlük diziolarak ekranlara gelen Dinle Sevgili dizisinde Gülfem karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında ise Şükrü Özyıldız ile birlike Sevimli ve Tehlikeli Filminde başrol oynamıştır.

Yalancısın Yarim dizisi Ayça Ayşin Turan

Aras Aydın (Oğuz)

2 Temmuz 1989 Eskişehir doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Kariyerindeki ilk dizisi Öğretmen Kemal’dir. Kiraz Mevsimi dizisinde Emre karakterini canlandırmıştır. 1.84 boyunda, 74 kilodadır. Saklı Kalan ve Şefkat Tepe gibi dizilerde rol almıştır.

Burak Sevinç (Gerçek Oğuz)

1985 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu Enbe Orkestrasında müzisyenlik yapmaktadır. Babam İçin, Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi Pusu ve Evli ve Öfkeli dizilerinde rol almıştır.

Bennu Yıldırımlar (Saadet)

22 Kasım 1969 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Nermin karakteriyle tanınmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatrosundan mezundur. Son olarak Gönül İşleri dizisinde Servet Üstün olarak rol almıştır.