Alın Yazım Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Sponsorlu Bağlantılar

Kanal D ekranlarının yep yeni dizilerinden biri olan Alın Yazım, eylül ayı başlarında günlük dizi olarak hayranları ile buluşuyor. Bir çok popüler dizilerin yapımcılığını üstlenen Nilgün Sağyaşarı bu dizede yine herzamanki gibi yapımcılığını yaptığını görmekteyiz. Dizin oyuncu kadrosunda ise Deniz Yıldızı dizisinde yakından tanıdığımız Deniz Durmaz ve Yeşim Gül Akşar, Mihriban Er ve Kahraman Sivri gibi isimler de bulunuyor.

Bu muhteşem dizinin Müziğini ise Nail Yurtsever üstlenmiştir. Bol entrikalı olacağını düşündüğüm bu dizinin genel anlamda gençlere hitap edeceğini ve kısa sürede popüler hale geleceğini düşünüyorum.

Dizinin Konusu: Doğduğu gün kadersizlikerin peş peşe geldiği ve yetimhaneye bırakıldığı belirtilen Asya, 8′li yaşlarına gelene kadar İstanbulda, daha sonra Eskişehir yetimhanesinde büyümüştür. Aslında her ne kadar dramatik gibi dursada çok büyük bir mirasın tek varisidir ve bu konuda kimse haberdar değildir. Yıllar önce Annesini talihsiz birşekilde doğumhanede kaybeden Asya, o günden itibaren zorlu bir hayat mücadelesine atılmıştır.

Dizi Oyuncuları: Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Aziz Sarvan, Pelin Orhuner, Efecan Erdem, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Ayberk Aladar, Özge Oldaç, Batuhan Sert ve Ecem Karavus

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan 13 Mart 2014 Güncel Tüm Altın Fiyatları 13.03.2014 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Share on Facebook2Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Pin on Pinterest0

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2014 Ufak Bilgiler. Tüm hakları sakız gibidir çiğneyebilirsiniz.
Google+