Ana Sayfa » Haberler » Adalet Bakanlığı 800 Memur Alım İlanı
adalet-bakanlıgı

Adalet Bakanlığı 800 Memur Alım İlanı

Gün içerisinde Adelat Bakanlığının yaptığı açıklamaya göre 800 memur alımı yapacaklarını gündeme getirdi. Adalet Bakanlığı bu alımlara tarih olarak kasım ayı içerisinde yapacaklarını dile getirdi. Başvuran ise elektronik ortamda ÖSYM başvuru merkezlerinde (tüm il/ilçe ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinde) aşağıda (E) bendinde belirtilen usul çerçevesinde alınacak olup 5 Kasım 2015 günü başlayacak, 17 Kasım 2015 günü mesai saati bitiminde sona ereceğini ifade etti. Toplamda 800 Personel alımı gerçekleştirecek olan Adalet Bakanlığı Savcı Ve Hakim pozisyonlarına yer verecekler.

adalet-bakanlıgı
Adalet Bakanlığı Personel Alım ŞARTLARI
– Türk vatandaşı olmak,
– Giriş sınav günü itibarı ile 35 yaşını doldurmamış olmak,
– Hukuk fakültesinden mezun olmak
– Kam
u haklarından mahrum kalmamış olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Başvuru HAKKINDA:
Sınava girecek olan tüm adayların 110 Tl yi ÖSYM’nin resmi sitenizde yer alan ödemeleri alanında kredi kartı veya banka kartı ile 5 – 18 Kasım 2015 tarihinde yatırmaları gerekmektedir. Sınav ücreti ödemeleri ATM veya bankalardan yapılmayacaktır.

NOT: Ödeme işlemlerinden kaynaklanabilecek hatalardan ÖSYM ve Adalet Bakanlığı sorumlu olmayacaktır. Adaylar, başvuru işlemini yaptıktan sonra sınav ücretini yatırarak başvurularını tamamlayacaklardır. Sınav ücretini süresi içinde yatırmayan adayların başvuru kayıt bilgileri iptal edilecektir.

Bu habere de bakabilirisiniz

kadikoy

Kadıköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Geçtiğimiz günlerde İlanı yayınlanan Kadıköy belediyesi Sözleşmeli personel alımı yapacaklarını ifade etti. 5393 Sayılı Belediye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir