Ufak Bilgiler

8 eylül 2014 Günlük Burç Yorumları

Her hafta olduğu gibi bu haftada Burçların özellikleri ve haftanın birinci günü olan Pazartesi için yorumları sizlerle paylaşmak istiyorum. 8 Eylül 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumun’da İçsel sezgilerinizin doğru çıktığını görmek sizi oldukça rahatlatacaktır.  Bugün yani 8 eylül pazartesi, düşüncelerinizi saklama gereği duyabilir ve hatta  ulu orta konuşmaktan çekinebilirsiniz. Yaptığınız işlerin sorgulanmasından hoşlanmıyorsunuz. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Dengeli ve duygusal yapınızı tartışmalarla bozmak istemiyorsunuz.

burç-yorumları

8 Eylül 2014 Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu
Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. İlişiklerinize derin bir duygusallık hakim. Aşkı algılama biçiminiz öylesine farklı ki sizi anlamakta zorlanıyorlar. Duygusal olarak ne aradığınızı ayrıntılı olarak düşünmelisiniz. Çünkü yaşadığınız kaoslar giderek artabilir. Yaşadığınız çelişikleri, karşı tarafa da yaşattığınız zaman iş çığırından çıkıyor.

8 Eylül 2014 Pazartesi İKİZLER Burcu Yorumu
Bugün birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal çelişkiler yaşamanız mümkün. Sizin olaylara bakış açınız onlara göre uçuk ve imkansız gibi görülebilir. Fakat sizdeki başarma hırsı hiçbir engel tanımıyor. Son anda vazgeçmediğiniz müddetçe her şey mükemmel gelişecek. Sosyal aktiviteleri seviyor olsanız da, kalabalıklar içinde kendinizi yalnız hissediyorsunuz.

8 Eylül 2014 Pazartesi YENGEÇ Burcu Yorumu
Ay kombinasyon burcunuz Akrep’te ilerliyor ve duygusal yönleriniz daha da arttırırken sizi şüpheci ve temkinli yapıyor. Kendinizi esir ettiğiniz kaoslardan kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız. Düşünceleriniz o kadar fazla derin ki sizi anlamak için karşı tarafın üstün bir çaba sarf etmesi gerekiyor. Fazla alıngan olduğunuz bir gün yaşayacaksınız.

8 Eylül 2014 Pazartesi ASLAN Burcu Yorumu
Ay sizin gibi sabit bir burç olan Akrep’te ilerliyor. Düşüncelerinizde derin bir kavrayış hakim. Olayların iç yüzünün çok çabuk çözdüğünüz için karşı taraf için korkutucu olabiliyorsunuz. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili; hak ettiğiniz değerlere ulaşamadığınız zaman, çok üzülüyorsunuz. Bugün çabalarınızı yoğunlaştırabilirsiniz. Sezgilerinin size yardım edecek.

8 Eylül 2014 Pazartesi BAŞAK Burcu Yorumu
Bugün Ay’ın konumu arkadaşlık çevre ilişkilerinizi etkiliyor. İş yerinizdeki arkadaşlarınızla aranızda bazı problemler olabilir, fakat bunu önemsemeyin. Siz pratik davranışların sonuçlarını hesaplarken onlar işin bir başka boyutunda olacaklar. Uzun süredir almayı düşündüğünüz bir eşya konusunda aceleci davranmayın. Maddi sıkıntılar sizi üzülebilir.

8 Eylül 2014 Pazartesi TERAZİ Burcu Yorumu
Fiziksel görüntünüze önem verdiğiniz bir gün. İnce detaylar üzerinde durduğunuz için sizi çevrenizin anlaması zorlaşacaktır. Özellikle düşüncelerinizi farklı bir noktada odaklaştıracaksınız. Bugün Ay para eviniz etkiliyor. Maddi harcamalarınınız için gerekeli desteği kendi imkanlarınızla yaratmalısınız.

8 Eylül 2014 Pazartesi AKREP Burcu Yorumu
Ay burcunuzda ilerliyor. Yaratıcılığınız konusunda imkansız detayları bile sorun yapmayacaksınız. Siz özel duyguların kişisiniz. Bugün partnerinize karşı takınacağınız tavırların nedenleri yüzünden eleştiri alabilirsiniz. Duygularınızı daha net bir şekilde anlatmayı asla beceremiyor ve ketum davranışlar sergiliyorsunuz.

8 Eylül 2014 Pazartesi YAY Burcu Yorumu
Özel olduğunuzu hissettiğiniz zaman yaşama bakış açınız daha da anlamlı oluyor. Bugün bilinçaltınız oldukça yoğun. Birçok düşünceyi aynı anda barındırmak herkesin yapabileceği bir iş değil. Zincirleme hatalar yapmak istemiyorsanız, herkese söz vermeyin ve planlı bir şekilde davranmayı öğrenmelisiniz. Olaylara sakin bakmalısınız.

8 Eylül 2014 Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu
Arkadaşlarınız arasında farklı olduğunuz kesin. Bugün düşüncelerinizi gizlediğiniz için birçok dostunuz sizin her şeyinizi merak ediyor. Asla teslimiyetçi değilsiniz. İşinizle ilgili ideallerinize ulaşmak istiyorsanız, arkadaşlarınızın fikirlerini çok detaylı incelemelisiniz. Ayaklarınızı da dinlendirmeyi ihmal etmeyin.

8 Eylül 2014 Pazartesi KOVA Burcu Yorumu
İdeallerinizi destekleyecek arkadaş grubuyla çalıştığınız zaman çok daha başarılı oluyorsunuz. Bugün kariyerinizle ilgili yeni değişimlere ihtiyacınız olduğunu biliyor ve üstlerinize kendinizle ilgili bazı konuları getirmek istiyorsunuz. Çevrede olup biten olaylara karşı, sezgi dolu tepkiler veriyorsunuz. Partneriniz de, sizi dikkatle izliyor.

8 Eylül 2014 Pazartesi BALIK Burcu Yorumu
Ay’ın bulunduğu konum ruhsal yaşantınızı renklendiriyor. Herşeyi çok çabuk hissediyor ve önleminizi ona göre alıyorsunuz. Bugün yapmak istediğiniz projeler için daha derin çalışmalar içindesiniz. Herkesin farklı bir tarzı var. Sizin davranış biçiminiz, başkalarının yapmak isteyip yapamadığı şeyler. Sınırlarınızı zorlamayı seviyorsunuz.

Tweet Pin It
Kategori: Burçlar

Benzer Konular

Ayın Hareketlerinin Yaşamımızdaki Yeri

Ayın Hareketlerinin Yaşamımızdaki Yeri Ay, güneşten aldığı ışığı ve enerjiyi Dünya’ya yansıtır. Bu sebeple Dünya...

Yukarı