2017 Yılı Kumaş Pantolon Modelleri

0
158
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

 

birbirinden güzel formatlarda çıkıyor karşımıza. Zira hem renk, hem kesim, hem de doku bakımından adeta hepsi de birbirleriyle yarışabilecek niteliklerdeler. Örneğin bu yıl oldukça öne çıkarken, çalışan bayanlara da büro giyimi konusunda hem büyük bir kolaylık hem de şıklığın yanında farklılık algısı getirdiler. Kalem pantolonlar bayanlara hem düşük bel seçeneği sunarken, yanı sıra da yüksek bel önerilerini de birlikte getirebilmekteler. Hem bu saye de de kısa boylu bayanlar, kullanımının konforuna kavuşmuş oldu.

 

Yazın girişi ve havaların ısınmasıyla da daha rahat, esnek pantolon seçenekleri çıktı karşımıza. Örneğin bunlardan birisi de lar. Crop pantolonlar adından da anlaşılacağı gibi kesilmiş yani kırpılmış manasına gelirken, normal bilek pantolon hizasından bir karış kadar yüksekte duran paça olgusunu getirdi pantolon trendi. Yani bu yaz sıcak havalara karşı bermudayı andıran fakat bermudadan çok daha şık olan crop pantolonlarla hem un tadını hem de geniş paçaların tadını çıkarabileceğiz.

 

Tüm bunların yanı sıra hiç kuşkusuz 2017 senesinde hayat bulan iki şık pantolon olgusu var ki, bunlardan biri larken, diğeri de lar. Bu pantolonları da gerek iş yerinde, gerekse akşam toplantılarınızda rahatlıkla kullanmanız mümkün olacaktır. Görülüyor ki 2017 senesi bizlere yanında şıklığı getirirken, aynı zamanda rahatı ve konforu da getirmiş.

2017 Kumaş Pantolon Modelleri

 

 

CEVAP VER