2017 Yılı Kısa Ceket Modelleri

0
148
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Kısa ceket modelleri hem kısa formatlarda hem de uzun formlarda bayanları sararken oldukça da farklı görünümler sergilerler. Yerine göre spor kısa ceket, ya da abiye tarzda şıklıklar sergileyen bu ceketler, cool bayanların dolaplarında oldukça fazla sayıda model ve renkte bulunmaktadır. Şıklığın ir diğer adı olan ceket modası, bakalım 2017 senesinde ne gibi formlarda çıkıyor karşımıza.

 

2017 Kısa ceket modelleri büyüleyici tasarımlarıyla gözleri üzerlerine toplarken, bu ceketlerle en güzel kombinleri oluşturma becerisi de siz bayanların mahirliğine kalmış elbette. Örneğin parlak sıra sıra askeri düğmelerin sıralandığı küçük kısa ceketler bu senede de oldukça trend. Böyle özellikle de yeşil renkte ceketler dar koyu renk kot pantolonlarınızla ya da taytlarınızla, ayağınıza da giymiş olduğunuz postal ya da binici çizmelerinizle değmeyin keyfinize diyoruz.

 

Yanı sıra günlük şıklıklar ve iş yeri kombinleri için önereceğimiz kısa ceket türleri arasındaysa derviş yakalı ceket modelleri ve sıfır yaka ceket, tek renk küçük ceket modellerini de örneklendirebiliriz. Örneğin kırmızı renkte bu tarz bir ceket her tür etek ve pantolonla kombinlediğinizde harika görüntüler sergilemenize yardımcı olabilir. Yanı sıra çiçek desenli kısa ceket de sene trendi olarak atlarsak, büyük haksızlık etmiş oluruz. Bu giymesi oldukça neşeli ve eğlenceli ceket tarzı n her giyeni de neşelendireceğinden emin olabilirsiniz. Yanı sıra orijinal renklerde küçük yazlık blazer ceket ve dantel dokulu ceketlerde bir harika, denemelisiniz doğrusu…

2017 Yılı Kısa Ceket Modelleri

 

CEVAP VER