2017 Modası Rugan Bot Modelleri

0
184
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

2017 Rugan

 

Ayakkabılar, çizmeler, botlar, çantalar ve kıyafetler bayanlar için asla vazgeçilmez parçalardır. Her bayan dolabında ne kadar fazla olursa olsun bu parçalardan sürekli almaktan da vazgeçemezler. Örneğin 20 adet botu olsa bile gördüğü bir botun rengi ve ya modeli onun aklını başından alır ve kendisinin olmasını ister sonunda ise alır ve dolabına bir tane daha ekler. Kadınlar için alışveriş olmazsa olmazdır.

 

Yaz aylarının son günlerine az bir zaman kalmasıyla birlikte yavaş yavaş raflarda yerini alacak. ,  , , yakında görebileceğimiz parçalar. Rugan ayakkabılar hemen her yaş grubunda kadının dolabında mutlaka vardır. Güzel kıyafetlerle birlikte kombinendekinde ise şıklık konusunda tamamlayıcı parçalarımız olurlar. Bot modellerinde genellikle kalın topuklu botlar, çizmeler bu sene de geçen sene olduğu gibi üst sıralarda yerini alıyor tercih konularında. Kalın topuklu rugan botlar biraz daha sportif ve salaş bir kıyafet simgesi olarak genç kızlar grubu tarafından fazla rağbet gösterdi 2015 yılında. Yine 2016 yılında da bu devam edeceğe benziyor. Genel de botlarda püskül modası başladı yine çantalarda da başlayan bu akımla birlikte çoğu bot modelinde püsküle rastlamamız kaçınılmaz oldu. 2017 rugan bot modelleri kalın topuk olduğu gibi ince topuk seçeneklerini de sunuyor bizlere. İnce topuk bayanların vazgeçilmezi durumunda ister spor bir kıyafet ister klasik bir elbise, etek, pantolon ile harika kombinler yaratabilirsiniz.

 

Rugan bot modelleri kışın bizi yağmurdan soğuktan korur ve içleri tüylü olarak yapılan modellere de çok sık rastlanır. Bileğe kadar olan bot modelleri de yine etek ve paça boyları ayak topuğuna kadar inmeyen pantolonlar da çok fazla kullanılıp tercih edilmektedir. İlerleyen günlerde rugan bot modelleri raflarda boy göstermeye başlayacaktır.

2017 Rugan Bot Modelleri

CEVAP VER