2017 Kışının Trend Renkleri

0
26
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

2016 bahar ve yaz trendlerine baktığımızda gözümüze çokça çarpan toprak tonlarındaki kombinlerinizden sakın vazgeçmeyin zira 2016-2017 sonbahar kış modasında da etkisi birçok üründe kendini göstermeye hazırlanmakta.

Aynı şekilde yaz aylarının baş tacı olan haki yeşiller ve zeytin yeşilleri de defilelerde ve moda dergilerinde gözlerimize sıkça çarpacak. Bunlara ek olarak kış aylarının soğuk yüzünü kapatmaya hazırlanan renk ise gardıroplarımıza bomba gibi düşecek lila-leylak tonları olacaktır.

Unutmamak gerekir ki asilliğin sadeliğin ve aynı zamanda çarpıcılığın rengi siyah her kış olduğu gibi önümüzdeki kış ayları süresince tacını bırakacak gibi gözükmüyor. Sıcak yaz günlerinde içimizi açan bebek mavileri sonbahar kış boyunca yerini kobalt maviye bırakacak.

Grinin elli tonuna değinmemek tabi ki mümkün değil. Birçok kombinasyonun içinde yer alacak olan griler hem açık hem koyu renklerle sağladığı ahenk bayanları cezbedecek tonların başında gelecek gibi görünmekte.

Hardal sarılar iddialı ve şık dokunuşlar yaratırken metalik renklerin kış günlerinde daha sofistik bir etki bırakması bekleniyor.

CEVAP VER