2017 Fransız Dantelli Nişanlık Elbise Modelleri

0
146
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

 

ihtişam konusunda bu sene de bizleri oldukça şaşırtmakta. Özellikle abiye konusunda Kadını kadın gibi gösteren, zarafette ve letafette yanına diğer unsurların yaklaşamayacağı tek bir unsur vardır o da danteldir…

 

Bu nedenle de şayet yakın tarihlerde nişanlanmayı düşünüyorsanız mutlaka Fransız dantelli nişanlık modellerinden bir deneyin deriz. modelleri bayanların tenini ipeksi dokunuşuyla sararken, gözleri de bir o kadar yumuşaklıkta okşamakta. Dantelin siluete kattığı zariflik ve asaleti bu yılda en çok Fransız dantel dokulu abiyelerde gördüğümüzden nişan kıyafeti konusunda da bu tarz zarif ve albenili kıyafetleri öneriyoruz.

 

 

Örneğin bu sene nişan davetleri için içinde ufak tefek payet – taş ışıltıları taşıyan , ekru ya da zümrüt yeşil tonlarında tuvaletlerden dehşetle öneriyoruz. Örneğin renk seçimi konusunda ten renginizi de göz önünde bulundurabilirsiz. Yanı sıra yine bu yıl mavi çok moda olduğundan lerle kaplı bir tuvalette beyaz tenli bayanların üzerinde harikulade durabilecektir.

 

Yanı sıra arzu ederseniz Fransız dantelli tuvaletinizi açık renk astar üzerine taşıyan kumaşlardan kaplatarak yaptırırsanız da çift renkli ya da alttan ten rengi efekti sağlayacak olan transparan dokulu kıyafetlerden de yaptırabilirsiniz. Ek olarak elbisenizin sadece üst parçasını taşıyan dokulardan ve alt kısmını da düz dokulardan yaptırabilirsiniz.

2017 Fransız Dantelli Nişanlık Elbise Modelleri

 

 

CEVAP VER