2017 En Güzel Şapka Modelleri

0
22
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

2017 Şapka Modelleri

 

Şapka modelleri hiç kuşkusuz özellikle bayanların gerek yazın gerek kışın taktığı en güzel aksesuar unsurlarıdır. Bununla beraber erkeklerde zaman zaman şapka trendinden faydalanırken, küçük çocuklarda gerek kışın soğuk şartlarından, gerekse yaz güneşinden korunmak amacıyla şapka kullanımından faydalanır. Fakat genellikle şapka trendlerinden sürekli bir şekilde hep faydalananlar bayanlar olmaktadır.

 

2017 şapka modelleri konusuna bir göz gezdirecek olursak ta şayet, birçok şapka trendi çıkmakta karşımıza. Bu şapka trendlerinin bir kısmı yeni moda olmakla beraber, bir kısmı da tekrar retrosunu yapar şekilde giriyor moda dünyasına.

 

Örneğin içinde bulunduğumuz yaz aylarında hiç kuşkusuz uzun bir süre hayatımızın içinde olacak gibi görünüyor. Yanı sıra geniş kenarlı güneş şapkaları, bohem tarzının vazgeçilmez bir parçası olan , nostaljik bir havası olan ve genellikle kışın bayanların başını süsleyen çan şeklinde şapkalar, yine kadın –erkek unisex rahatlıkla kullanılabilecek olan kovboy şapka modelleri, yün, merserize ya da polar bereler, yusyuvarlak hatlarıyla başı saran ve genellikle güneşli havalarda ve plajlarda görmeye alışık olduğumuz , düğün-nişan gibi kutlamalarda takılabilecek olan Victorian şapka modelleri, kevgir tarzı şapkalar, bone tarzı şapkalar, yarım güneşlik modeli şapkalar 2017 sezonunda da oldukça trend. Yine kenarı kıvrık şapka tarzları, aksesuar olarak fiyonklu, tüllü, çiçek aksesuarlı, ya da dantel ve inci aksesuarı taşıyan şapka modelleri bu sene oldukça moda olacak gibi görünüyor.

2017 Sezonu Şapka Modelleri 

 

 

CEVAP VER