2017 Denizbank Personel Alır mı?

0
71
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

?

 

Artık nerede ise nakit para kullanılmamakta… Birçok insan alışverişlerini kredi kartı ile yapmakta. İnternet üzerinden yapılan alışveriş sitelerinden kişiler bir sürü alışveriş yapmaktalar. İnsanlar ev ya da araba alırken büyük çoğunluk olarak kredi ile almaktalar. Bankaları ürün yelpazesi çok geniş bir durumda… Tarım kredisi, hayvancılık kredisi vs. bankaların sunduğu imkânlar çoğunlukta. Bu sebeplerden dolayı insanlar bir şekilde mutlak suret ile bankalar ile çalışmakta. Bu kadar çok müşteri olunca aktif çalışan banka sayısı da çok olmakta…

 

Banka sayısı da çok olunca bankacılık mesleğinin çağın meslekleri arasına girmesi kaçınılmaz. Birçok üniversite de bankacılık bölümü bulunmakta. Bankacılık bölümü mezunun olmayan fakat üniversitelerin sayısal puanı ile girilen teknik bölümlerinden mezun olanlar da bankacı olarak çalışabilirler. Banka sayısı çok olduğu gibi bu bankaları ve özel bankalar olarak iki gruba ayırabiliriz. Hangi gruba dâhil olan banka da personel olmak istiyorsanız o bankanın iş başvuru ilanına göre başvuru yapmak gerekir. Devlet bankalarında personel olarak çalışmak istiyorsanız şayet devlet bankaları her yıl belli dönemler de belli bir personel alımı gerçekleştirir.

 

Bunu gerçekleştirmek için sınav açarlar. Fakat özel bankalar da böyle bir uygulama yoktur. Eğer personel ihtiyacı var ise yazılı ya da sözlü sınav açar ve bu sonuçlara göre personel alır. Eğer özel bir bankada bankacı olarak çalışmak istiyor iseniz ve bu çalışmak istediğiniz özel banka ise, Denizbank‘ın 2017 yılı içinde eğer personel ihtiyacı yok ise personel alımı yapmaz. Yani sorusunun cevabı, Denizbank personel alımı yapmaz şeklin de u soruyu cevaplayabiliriz.

CEVAP VER