Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

Kot pantolon modelleri neredeyse hemen her ne yaşta olursa olsun insanların vazgeçilmezi. Bu nedenle de kimi zaman dolaplarımızda tonla jean bulundurabiliyoruz. Uzun yıllardır hayatımızda olan jean modelleri de bu nedenle 50 li yıllardan beridir sürekli tarz değiştirerek kendini yenilemekte.

Bu sayede de her tipe ve vücuda göre tarz jean modelleri çıkabilmekte ortaya.

 

2016 Kot Pantolon Modelleri

2016 kot pantolon modelleri konusuna Örnek vermek gerekirse mom jean modelleri çok trend örneğin son zamanlarda. Kısacası sizlerde mom jean trendine bürünerek kendi sokak modanızı yaratabilirsiniz. Mom jean modelleri hafif şalvarı andıran bir görüntüye sahip ve paçaları kıvrılarak kullanılan jean modellerinden. Yanı sıra skinny jean modelleri de bu sene cadde ve sokakları kavurup geçti.

 

Hem spor ayakkabılarla hem de topuklu ayakkabılarla birlikte kullanılabilen bu jenlar kısa boylulara topukluyla kullanılması önerilirken, uzun boylular bu Jeanları hem kısa topukla hem de uzun topuklularla kullanabilmekte. Daha farklı jean modellerini sayacak olursak şayet klasikleşmiş olan İspanyol paça pantolon modellerini, şalvar paça jean modellerini, streight, boru paça, kısa paça, salopet, boy friends jean ve maksi geniş paça Jeanları da sayabiliriz. Bu jeanler herkesin vücudunda farklı şekilde duracağından kendinize en yakışan jean şeklini bulmakta elbette sizlere kalmış. Jeanler de son senelerde en çok tercih edilen renk trendleriyse indigo, kobalt mavi, buz mavisi, dark blue, füme ve siyah olmakta.

CEVAP VER