2016 Kot Etek Modelleri


0
55
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

2016 Kot Etek Modelleri

2016 kot etek modelleri 2016 senesinde en güzel ve zevkli modelleriyle karşımıza çıkarken özellikle de genç bayanlar tarafından zevkle kullanılmakta. Bu sene her sene olduğu gibi klasikler arasında yer alan mini ve dar kuplu küçücük mini etek modelleri yine revaçtayken, midi boylarda ya da maksi boylarda kot eteklerden de yararlanmanız mümkün olacak tabii.

Bütün bu modeller bir yana dursun çılgın ve farklı kot etek modellerinden yararlanmak istiyorsanız da şayet, sene trendi olan yırtık, dantel, ya da işlemeli jean etek trendinden yana da seçim yapabilirsiniz tabii. Tüm bunlara ek olarak bu yıl üst parçalarda moda olduğu kadar alt parçalarda da olan volan, farbela ya da fisto uçlar, kot etekler içinde geçerli. Kısacası neşeli formlarda uçları farbelalı, volanlı, ya da fisto işlemeli jean eteklerden arasanız şayet, no name mağazalarda bile bu tarz etekleri kolaylıkla bulabileceksiniz.

Bunlara ek olarak kesim olarak değişiklikten hoşlanan bir moda takipçisiyseniz eğer, kruvaze dikilmiş kot eteklerden, balon formda kot eteklerden, tulip formda bjean eteklerden, pileli jean eteklerden, anvelop üst üste binen modelde giyilen jean etek modellerinden, kat kat volanlı lambada türü kot jeanlerden, pantolon etek jean modellerinden faydalanabilir ve kendi trendinizi kendiniz yaratabilirsiniz. Kot etekler kombin kolaylığı bakımından da bir çok kolaylıklar sağlayacağından birkaç tür ve tarz da etek satın aldığınız da her türlü kombin yaratma şansınız da çoğalacaktır.

TEILEN
Facebook
Twitter
Önceki İçerik2016 Nişan Elbise Modelleri
Sonraki İçerik2016 Kabarık Nişanlık Modelleri

CEVAP VER