2016 Kışlık Çanta Modelleri

0
73
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

2016 Kışlık

 

Moda aksesuarları arasında en çok göze çarpan ve en çok moda akımı yaratan parçalardan biridir çantalar. Bayanların giyimlerini tamamlamaları açısından çanta en vazgeçilmez aksesuardır. Çanta modasında yazlık ve kışlık olmak üzere kullanım açısından farklılıklar görülmektedir.

2016 Kışlık çanta modelleri renkleri ve desenleri ile çok çeşitlilik göstermektedir. Genellikle boyundan askılı modeller göze çarpmaktadır. Küçük ve kullanışlı, sanki çanta yokmuş havasında bir izlenim yaratan modeller bulunmaktadır. Bir cüzdan ve bir telefon gibi yaşamsal ögelerin sığabileceği büyüklükteki çantalara talepler oldukça fazladır. Bunun yanı sıra kürklü, püsküllü çantalar da bayanların giyimlerini tamamlamaktadır. Süet püsküllü çantalar oldukça şık bir aksesuar olmaya devam etmektedir.

 

Kutu şeklinde tasarlanmış çantalar ise kullanım kolaylığı açısından çokça tercih edilmektedir, pastel renklerden tasarlanmış olan bu kutu çantalar kıyafetlerinizi tamamlaması açısından işinize yarayacak ve sizin için birer kurtarıcı olacaktır. Bazı modellerde ise geometrik desenlerden yararlanılmıştır, geometrik desenlerin kattığı farklı ve modern görüntü sayesinde kendinize has bir tarz yaratmış olursunuz.

Başka bir seçenek olarak ise portföy çantaları beğeninize sunmaktadır moda dünyası. Portföy çantalar ile kendi çizginizi yansıtabilirsiniz. Her kıyafete uygun renk ve desenlerle ve modelleriyle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi çanta olmazsa olmaz bir aksesuardır. Her alanda değerlendirilen, gerek günlük olarak gerekse özel anlarda ihtiyaç duyulan yerine göre spor, yerine göre klasik modeller tercih edilen en önemli parçadır.

CEVAP VER