2016 Keten Pantolon Modelleri

0
76
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

2016 Keten Pantolon Modelleri

Bildiğiniz gibi 2016 senesi neredeyse moda konusunda keten senesi olarak ilan edildi. Zira bu sene keten gömlekler, keten etekler, keten elbise ve pantolonlar oldukça moda. Keten hem bayanlar hem de erkekler tarafından oldukça sevilen bir moda parçası. Bunun sebebiyse ketenin insan bedeninde yarattığı şık duruşu.

Bu sebeple de bu yıl ketenin şıklığından faydalanabilmeniz için sizlere bol bol keten pantolon modasından faydalanmanızı öneririz. Örneğin bu sene maksi genişlikteki salaş keten pantolon trendi kendini oldukça gösteriyor. Bu tarz salaş bol paça keten pantolonları içine soktuğunuz tişörtlerinizle ya da yine içine sokarak kullanacağınız dar kuplu gömleklerle kullanmanızı öneririz.

Yanı zamanda bu yıl kısa ve duble paça ütü izli dönem pantolonlarında keten pantolonlarda çok trend. Nostaljik bir kesime sahip olan bu retro stili pantolonları askılı atlet ya da japone kollu tarz gömleklerle istediğiniz her yerde kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Keten pantolon deyince şalvar model pantolonları da atlamak olmaz elbette. 90 lı yıllarda büyük bir çıkış yapan şalvar keten pantolon modası yine bu yılda büyük bir yükseliş yaparak moda hitlerini zorlarken bizi o yıllara götürüyor adeta. Keten pantolon modasında renk konusundan da bahsedecek olursak şayet, haki yeşili, sarı, ekrular, pudra renkleri, yazın vazgeçilmez tabusu beyaz, krem, kiremit tonları, hardal rengi senenin en güzel keten pantolon kesimlerinde gözlere çarpmakta.

TEILEN
Facebook
Twitter
Önceki İçerik2016 Kabarık Gelinlik Modelleri
Sonraki İçerikDoğal Saç Maskeleri Ne İşe Yarar?

CEVAP VER