2016 Kabarık Nişanlık Modelleri

0
238
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

2016 Kabarık Nişanlık Modelleri

Kabarık nişanlık modellerini genç kızlar daha gösterişli olduklarından ötürü her zaman için daha çok tercih etmektedirler. Zira hayatlarında ilk kez bir prenses edasına bürünebilecek olan nişanlanacak bayanlar bu fırsatı kabarık etekli abiyelerle değerlendirmek ister haklı olarak. Kabarık nişanlık abiye elbise modelleri, prenses etekli elbise modeli diye de adlandırılmaktadır. Abiyeler de kabarık etekli olan bir diğer tuvalet modeliyse, kraliyet modelleridir.

2016 kabarık nişanlık modelleri konusunda yukarıda belirttiğiz iki modelden de yararlanmanız mümkün. Farkları ne diye soracak olursanız prenses eteklerin kabarık etekleri daha üst noktalarda yani hemen bel kısmında başlarken, kraliyet modeli abiyelerde ise kabarık etek kısımları hafif kalça altından başlamakta. Bu neden prenses etekli bir kabarık nişan kıyafeti seçeceksiniz, yoksa kraliyet model bir kabarık elbise mi ona bu şekilde karar verebilirsiniz. Yanı sıra kabarık elbise seçimini yaparken vücut proporsiyonunuza da dikkat etmeyi unutmamalısınız.

Örneğin boyu kısa olan bayanlar bu konuda çok dikkatli olmalı. Zira kabarık etek noktası olması gereken yerden üstte başlatılırsa, bu tipteki bayanların boyları iyice kısa görünecektir. Yanı sıra bu tarz kabarık eteklerin altına yüksek topuklu ayakkabılar gizleyebileceğiniz den dolayı, bu etekler boyu uzun gösterme konusunda oldukça kullanışlıdır. Kabarık etekli nişanlık elbisenizin üst kısmınıysa sene trendi dudak yakalı abiyelerden, ya da omuzları açıkta bırakan düşük karpuz kollu abiyelerden veya kayık yakalı tuvaletlerden yaralanabilirsiniz.

TEILEN
Facebook
Twitter
Önceki İçerik2016 Kot Etek Modelleri
Sonraki İçerik2016 Kabarık Gelinlik Modelleri

CEVAP VER