Ufak Bilgiler

2015 Kış Modasında Davetler için Ayakkabı Modelleri

2015 yılında ayakkabılar oldukça feminen ve farklı tarzlarda defilelerde yer buldu. Kış aylarında katılacağınız davetler için seçeceğiniz ayakkabıların önceliği sıcak tutması gibi bir özelliğe sahip olması elbette. 2015 kışında davetlerde kullanmak için çizmeleri, kısa topuklu ayakkabıları ya da dolgu topukları tercih edebilirsiniz.

fsa

Cut Out

Bu ayakkabılar 2015 kışının vazgeçilmez parçalarından olacak cut out ayakkabılar birçok defilede sunuldu. Bu farklı kesimler kombinlerinize maskülen bir tarz katacak. Üstelik renk yelpazeleri oldukça fazla.

Metalik Ayakkabılar

Parıltılı ayakkabıları davetlerde kullanmak yerinde olacaktır. Çok farklı çeşitleri bulunuyor metalik ayakkabıların ama en uygunları kış mevsimi için çizme tarzında olanlar. Ayakkabılara nazaran kış soğuğuna karşı sizi daha iyi koruyacaktır. Ayrıca kısa ve dolgulu topukları da rahat etmek adına tercih edebilirsiniz.

Dizüstü Çizme Modelleri

Diz üstü çizmeler, tasarımlara hafifçe katılan abiyelik sayesinde davetlerde kullanılabilir hale gelmiş. Farklı desenler ve hafif parlak deriler davetlerde sizi ışıltılı bir görünüm verecektir. Ayrıca dizüstü çizmeler mini eteklerle kombin yapılsa bile sıcak kalmanızı sağlayacaklardır.

Bağcık Detaylı Ayakkabılar

Mevsim açısından pek uygun değiller ama kapalı ortamlardaki davetler de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bilekte ve bilek üstünde biten modelleri bulunuyor. Etek boyunuza göre dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Üstelik renk tonu çeşitliliği ile de sunduğu seçenekler çok geniş.

Tweet Pin It
Kategori: Moda

Benzer Konular

En Gözde Erkek Bot Modelleri

En Gözde Erkek Bot Modelleri Erkekler için bot kullanımı özellikle sonbahar ve kış aylarında oldukça...

Oturma Odası Dekorasyonunda Duvar Kâğıtlarının Yeri

Oturma Odası Dekorasyonunda Duvar Kâğıtlarının Yeri Duvar kâğıtları evlerin her alanında yerini aldı. Ancak nerde...

                                  2015 Kış Modası Renkleri

Bu kış sezonunun baskın rengi devetüyü renklerinden biridir. Kabanlarda, paltolarda, ayakkabılarda ve kazaklarda sıklıkla karşılaşacaksınız....

2014 Sonbahar Modası İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri  

Bayanların olmazsa olmazı topuklu ayakkabılar kombinleri tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Son yıllarda...

Nikah Töreninde Giyilebilecek Kombin Önerisi

                 Nikah Töreninde Giyilebilecek Kombin Önerisi  Nikah törenleri yapılacağı mekana göre değişiklik gösterir. Sade ya...

Yukarı