Ana Sayfa » Moda » 2014 Sonbaharda Şeffaf Çizme Modelleri
şeffaf çizme

2014 Sonbaharda Şeffaf Çizme Modelleri

2014 Sonbaharda Modelleri

İlk görenlere şaka gibi gelse de hem eğlenceli hem de alışılması oldukça zor duruyor. Çoraplarınızı olduğu gibi gösteren bu botla,r gençlerin dikkatini çekecektir. Okul kıyafetleri altına oluşturacağınız kombinler sınırlı olduğu için bu ayakkabıları giyip diz altı renkli çoraplarınızı da ayağınıza giydiniz mi diğerlerinden farklı bir havanız olur. Formanıza uygun olduğu zaman renkli ayakkabı sorunu da ortadan kalmış olur. Günlük yaşantıda da sarı, turuncu, mavi, pembe, yeşil, siyah yani her renk çorapları kıyafetlerinize göre kombinlemek çok tarz bir görünüm katacaktır. Ayakkabılardan, saç aksesuarlarına, çantalara, şeffaflık ön plandadır. Babetlerde sık görülen bu yeniliğ,i yazın sıklıkla görmüştünüz; Ancak sonbahar ve kış aylarında da trend haline gelmiştir. Bu yenilik, bu tarz bayanların tutkusu haline gele

cektir. Topuklu çizmelerde topuklarının şeffaflığı veya ayağınızı tamamen ortaya çıkaran botlar, çizmeler transparan görüntüsüyle şık ve çekici bir hava oluşturacaktır. En şık ayakkabı ve çantada olduğunu söylemeden geçemeyecem mutlaka almanızı tavsiye ederim. Özellikle spor tarzı botlarda daha eğlenceli olup ayakkabılarınız aslında çoraplarınızla yansıyacaktır.

şeffaf çizme Çoraplar devreye giriyor buda yeni bir trend başlatabilir çoraplarda çığır açacaktır. Rengarenk cıvıl cıvıl iç açıcı çoraplar gençlerin tarzını ortaya koacaktır. Topuklularda ise stilettolar çok kullanılmış sonbahar ve kış aylarında da kullanılmaya devam edilecektir. Yazın çantalarda da sık gördük plaj çantaları olsun günlük çantalar olsun hemde şık çantalar iddialı ve özgür bir hava olarak görünmüştür. Bu çantaları da kombinlemek önemlidir . Bazı çantalar tamamen şeffaf olarak tasarlanırken bazısıda içte astar kısmı görünen rengarenk kullanılarak güzel bir görünüm kazandırmıştır. Dünyaca ünlülerin sıkça kullandığı bu çantalar rekabet göstermeye başlamış, şıklığınızı yansıtan modelleriyle sizi başkalaştırmıştır.

Bu habere de bakabilirisiniz

armine-esarp-modelleri-armine-esarp-modelleri-5

2014 Sonbahar Armine Eşarp Modelleri

2014 Sonbahar Armine Eşarp Modelleri      Tesettürlü bayanların birçoğunu seçimi olan eşarplarda, kendi tarzlarını ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir