Ufak Bilgiler

2014 Sonbahar Şapka Modelleri

2014 Sonbahar Şapka Modelleri

     Sonbahar mevsiminin en şiddetli soğukluğu hissedilen bugünlerde şapka kullanımı moda takipçileri tarafından daha da artmıştır. Hem modaya uyum sağlamak isteyen hem de şıklıklarına şıklık katmak isteyen bayanlar tarafından 2014 Sonbahar Modasında birçok şapka seçenekleri mevcuttur.

sapka-modelleri-2012-06

Şapka Seçerken dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

  • Beğendiğiniz bir şapkayı satın almadan önce başınıza giyerek deneyin. Eğer şapka başınızı çok sıkıyorsa ya da büyük geliyor ise o şapkayı almamalısınız. En çok yapılan yanlışlardan biride başı sıkan şapkaların kullanımıdır. Böylesi bir durumda şapka başı sıktığı için baş ağrılarına neden olmaktadır. Saçlarınızın hava almamasından dolayı da saç kökleri terleyebilir ve saç dökülmesi sorunu ile karşılaşabilirsiniz.
  • Şapka seçiminde dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de şapkanın üretilmiş olduğu kumaştır. Şapkanın içinde saçların hava alması çok önemli olduğundan bu konuda şapka üretilen kumaş çok önemlidir.

2014 Sonbahar Şapka Modelleri Nasıl Kombin Edilebilir?

  • Eğer sonbahar günlerinizde şapka kullanmak istiyorsanız, şapkaların altında kullanacağınız saçlar hiç şüphesiz ki açık olan saçlar olacaktır. Sonbahar aylarında tercih edeceğiniz bir Jean pantolonun üstüne giyeceğiniz kot ceketiniz ile şapkanızı kombinleyebilirsiniz.
  • Şapka kullandıktan sonra girdiğiniz mekân da saçlarınız çok dağıldığı için şapkanızı çıkarmak istemiyorsanız, saçlarınızı örmeyi deneyin. Şapkanızın altında örmüş olduğunuz saçlarınız dağılmayacaktır. Günlük bir kıyafet ile rahatlıkla şapkanızı kombinleyebilirsiniz.

 

Tweet Pin It
Kategori: Moda

Benzer Konular

En Gözde Erkek Bot Modelleri

En Gözde Erkek Bot Modelleri Erkekler için bot kullanımı özellikle sonbahar ve kış aylarında oldukça...

2015 Kış Modasında Davetler için Ayakkabı Modelleri

2015 yılında ayakkabılar oldukça feminen ve farklı tarzlarda defilelerde yer buldu. Kış aylarında katılacağınız davetler...

Oturma Odası Dekorasyonunda Duvar Kâğıtlarının Yeri

Oturma Odası Dekorasyonunda Duvar Kâğıtlarının Yeri Duvar kâğıtları evlerin her alanında yerini aldı. Ancak nerde...

                                  2015 Kış Modası Renkleri

Bu kış sezonunun baskın rengi devetüyü renklerinden biridir. Kabanlarda, paltolarda, ayakkabılarda ve kazaklarda sıklıkla karşılaşacaksınız....

2014 Sonbahar Modası İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri  

Bayanların olmazsa olmazı topuklu ayakkabılar kombinleri tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Son yıllarda...

Yukarı