Ana Sayfa » Genel » 2014 Sonbahar Ofis Kıyafetleri Kombini
kombin-ofis-icin-rahat-bir-stil1

2014 Sonbahar Ofis Kıyafetleri Kombini

2014 Sonbahar Ofis Kıyafetleri Kombini

Havaların güneşli olduğu şu günlerde ofis kombinlerinizi pastel tonlar tercih edebilirsiniz. Sade ve şık bir elbiseyle işe gidebilir veya pastel renklerde bir gömlek ve kalem etekle mükemmel bir kombin yapabilirsiniz. Bu sezon ofis şıklığında zarif tulumlar da üzerinizde taşıyacaksınız. Siyah ve beyaz kıyafetler, desenli kalem etekler harika ofis sitilleri yaratır. Siyah bir bluz üzerine mavi taşlı bir kolye ve yine siyah kalem etekle altına giyeceğiniz mavi stilettolarla hem rahat olacak hem de bütün dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Ofiste hem şık görünmek hem de o koşturmaca içinde rahat olmalısınız. Dolgu topuk veya kalın topuklu ayakkabıları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Ayağınızı sıkan ayakkabılarla işinizde özverili olamazsınız. Kalın topuklu bir ayakkabıyı; pastel renkte sarı dar paça bir pantolonla ve tamamında üzerine yakaları taşlı beyaz bir gömlek giyerek rahat ve şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Gömlekler de ofis şıklığını garantileyen parçalardır. Ceket, pantolon ve gömlek üçlüsü her zaman kurtarıcı ve tarzınızı yansıtan çalışan bayanların olmazsa olmaz parçalarıdır. Etekli takımlar da ofis şıklığına şıklık katan kombinlerdendir. Takılar da önemli sade ve zarif takılar daha kullanışlı olacaktır.

Erkeklerde Ofis Kıyafeti Kombinleri

Erkeklerin en güvendiği paçalardan olan takım elbise klasikleşenler arasına girmiştir. Takımı tamamlayan beyaz gömleği de unutmayalım. Mavi gömlek de birçok takıma uyum sağlayan şık görünen bir parçadır. Mavi c

eket takımı da şık görünümü tamamlayan kombindir. Gri takım ofis için giyip çıkacağınız toplantılarda, iş görüşmelerinde uygun bir renk ve kombindir.  Erkeler için vazgeçilmez aksesuar olan kemer özellikle siyah kemer,  siyah ayakkabıyla vazgeçilmez aksesuardır. Ayakkabılarda parlak rugan ya da deri tercih etmeniz tarzınızı bir kez daha ortaya koymaya yardımcı olacaktır.

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır

Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır   Kişiler tarafından paylaşılan durumların daha çok ilgi gördüğü hissi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir