Ufak Bilgiler

2014 Sonbahar Modası

2014-2015

Sonbaharda genellikle, soluk renkler karşımıza çıkmakta; ancak bu sonbahar modasının renklerini genelleyecek olursak neon renkleri,griler kahve tonları,yeşiller,mavi,deve tüyü renkleri ön plandadır.

Chanel, Balmain, Christopher Kane, Balenciaga, Alexander Wang gibi dünyaca ünlü moda tasarımcıların koleksiyonlarında geniş yer tutan neon renkler, 2014-2015‘in sonbahar  kış modasında oldukça fazla yer alıyor.

Ünlü modacıların hazırladıkları kreasyonlar sonucu senenin kıyafetleri ve moda renkleri ortaya çıkıyor. Sokak modası ise; asıl modanın şekillendiği yerdir. Takip edildiği takdirde, şıklığa ulaşmanız oldukça kolay olacaktır.

2014 sonbaharında, yazın çok tercih edilen mini eteklerin yerini,sonbaharda kot şortlar yerini alıyor,üzerine giyilen ince bir triko bluzla kombine edildiğinde ise; gereken uyumu sağlamanız oldukça kolay oluyor.

Taytlarınızı sevdiğiniz şort ya da etekler ile kombine edebilirsiniz. Böylelikle, hem sıcak hem de modaya uygun olarak bir sonbahar geçirmeniz mümkün olacaktır.

Tek renk etek ya da elbisenizin,üzerine alacağınız değişik renklerde hırkalar ile giyebilir ve sahip olduğunuz parçaları, renklendirebilirsiniz. Eşarp,şal ya da tozluklarınız ise; kıyafetinize extra bir hava katacaktır. Şıklığın, ayrıntıda saklı olduğunu unutmadan, kombinlerinizi yaptığınızda, istenilen görünüme ulaşmanız, hiç de zor olmayacaktır.

Dar kesim pantolon üzerine kısa kollu triko bluz ve ince topuk bir ayakkabı bu senenin tercih edilen kıyafetleri arasında yer almaktadır. Topuklu ayakkabılar ile her zaman olduğu gibi daha biçimli bir vücuda sahip görünmeniz mümkün olacaktır.

Tüm bu kombinleri yaparken ve sezonun popüler trendlerini takip ederken; Modanın, size yakışan olduğunu da unutmamalısınız.

Tweet Pin It
Kategori: Moda

Benzer Konular

2014 Sonbahar Modası Gömleksiz Ceket Kombinleri

2014 Sonbahar Modası Gömleksiz Ceket Kombinleri      Sonbahar aylarının serinliklerine karşı tarzınıza uyun seçtiğiniz ceketler...

2014 Sonbahar Abiye Elbise Modelleri

2014 Sonbahar Abiye Elbise Modelleri Özel bir davette fiziğinize ve tarzınıza uygun bir abiye seçimi...

Hangi Vücut Tipindeki Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

Hangi Vücut Tipindeki Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? İnce Bacaklı Kadınlar Çoğu bayanın sahip olmak istediği ince...

Vücut Tipinize Göre Kıyafet Seçimi

Vücut Tipinize Göre Kıyafet Seçimi Sonbahar geldi, yazlıklar kaldırılmaya başlandı. Baharlıklarınıza şöyle bir göz atın....

Saç ve Ten Renginize Göre Moda

  Buğday Tenli ve Sarı Saçlı Bayanlar; Gri mavi, tozpembe, açık mor, açık yeşil, açık...

Yukarı