Ufak Bilgiler

2014 Sonbahar Modası Gömleksiz Ceket Kombinleri

Kombinleri

     Sonbahar aylarının serinliklerine karşı tarzınıza uyun seçtiğiniz ceketler sizi koruyacaktır. Hava değişiminin kötü sürprizlerine mağdur kalmak istemiyorsanız sizde sonbahar mevsiminde ceket kullanımını tercih etmelisiniz. Bayanlar sonbahar aylarında ceketler ile farklı tarzlarda çok hoş kombinler yapmaktadırlar.

Ceket Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  • Ceket seçerken tam olarak bedeninize uygun olan bir ceket seçmelisiniz. Üzerinizde büyük duracak bir ceket ya da dar olabilecek bir ceket seçiminde bulunmayın. Tam üstünüze oturan ceketleri tercih edin.
  • Ceket almadan önce üzerinize giyin ve deneyin. Ayna karşısına geçerek kontrollerinizi yapın. İlk olarak önemli olan sizin beğenmenizdir. Önce siz kendinizi beğenin.
  • Fermuar ya da düğmeleri var ise bunları satın almadan önce kontrol edin.

2014 Sonbahar Modası Gömleksiz Ceket Modelleri Nasıl Kombin Edilmelidir?

  • Gündelik kullanım için tercih ettiğiniz bir ceketi bir jean pantolon ile kombin edebilirsiniz. Uygun renkte yüksek topuklu bir ayakkabı ve ayakkabıya uyumlu bir çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Aksesuar kullanımında ise kalın bileklikleri tercih edebilirsiniz.
  • Sonbahar mevsiminde de şort ile kombin yapmak istiyorsanız şortunuzun üzerine giyeceğiniz dar bir badi ve ince bir ceket ile kombin yapabilirsiniz. Sonbahar mevsiminin soğuk olmasından dolayı şortunuzun içerisine opak çorap giymeniz gereklidir. Aksesuar kullanmak isterseniz de, tercihiniz büyük taşlı kolyelerden yana olsun.
Tweet Pin It
Kategori: Moda

Benzer Konular

En Gözde Erkek Bot Modelleri

En Gözde Erkek Bot Modelleri Erkekler için bot kullanımı özellikle sonbahar ve kış aylarında oldukça...

2015 Kış Modasında Davetler için Ayakkabı Modelleri

2015 yılında ayakkabılar oldukça feminen ve farklı tarzlarda defilelerde yer buldu. Kış aylarında katılacağınız davetler...

Oturma Odası Dekorasyonunda Duvar Kâğıtlarının Yeri

Oturma Odası Dekorasyonunda Duvar Kâğıtlarının Yeri Duvar kâğıtları evlerin her alanında yerini aldı. Ancak nerde...

                                  2015 Kış Modası Renkleri

Bu kış sezonunun baskın rengi devetüyü renklerinden biridir. Kabanlarda, paltolarda, ayakkabılarda ve kazaklarda sıklıkla karşılaşacaksınız....

2014 Sonbahar Modası İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri  

Bayanların olmazsa olmazı topuklu ayakkabılar kombinleri tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Son yıllarda...

Yukarı