Ufak Bilgiler

2014 Sonbahar Eldiven Modelleri

2014 Sonbahar

 Sonbahar mevsiminin en serin günleri yaşandığı bu soğuk günlerde en çok tercih edilen aksesuarlardan bir tanesi de eldivendir. Modayı yakınan takip edenler için 2014 Sonbaharında birçok eldiven alternatifi mevcuttur. Eldivenin asıl işlevi elleri soğuktan korumak olsa da bayanlar için bu durum sonbahar mevsiminde biraz değişmiş ve aksesuar kullanımı yönünde olmuştur.

23030648441295012613521

2014 Sonbahar Eldiven Modasında Neler Var?

  • 2014 Sonbaharında eldivenlerde, siyah, kahverengi ve bordo renkleri sıklıkla kullanılmaktadır.
  • Dirseklere kadar uzunlukta olan eldivenler sonbahar mevsiminin yine vazgeçilmezleri arasında. Zarif ve şık görünümü ile bayanlar için hoş bir eldiven seçeneğidir.
  • Tabi ki her türlü kıyafette ve aksesuarlarda kullanılan deri eldivenlerde de kendini gösteriyor ve 2014 Sonbahar Modasında kendini gösteriyor.
  • Bayanların çok hoşlanarak kullandıkları eldiven çeşitlerinden biri de kürk detayları olan eldivenlerdir. Kürk eldivenler sonbahar aylarında yine şık bir alternatiftir.
  • Parmaksız eldivenler ise 2014 sonbahar modasında yine sokak modasını yansıtacak en güzel eldiven çeşitlerinden biridir. Daha şık olmak istiyorsanız taşlı parmaksız eldivenler tercih edebilirsiniz.
  • Sürücü eldivenleri de bu sonbahar da moda takipçileri tarafından kullanılmaktadır. Farklı model ve çeşitleriyle dürücü eldiven modelleri ile hoş kombinler yapabilirsiniz.
  • 2014 Sonbahar eldiven modasında bu yıl yine açık parmak eldivenler yerini almıştır. Açık parmak eldivenler ile sokak modasına uyum sağlayabilirsiniz.
Tweet Pin It
Kategori: Moda

Benzer Konular

En Gözde Erkek Bot Modelleri

En Gözde Erkek Bot Modelleri Erkekler için bot kullanımı özellikle sonbahar ve kış aylarında oldukça...

2015 Kış Modasında Davetler için Ayakkabı Modelleri

2015 yılında ayakkabılar oldukça feminen ve farklı tarzlarda defilelerde yer buldu. Kış aylarında katılacağınız davetler...

Oturma Odası Dekorasyonunda Duvar Kâğıtlarının Yeri

Oturma Odası Dekorasyonunda Duvar Kâğıtlarının Yeri Duvar kâğıtları evlerin her alanında yerini aldı. Ancak nerde...

                                  2015 Kış Modası Renkleri

Bu kış sezonunun baskın rengi devetüyü renklerinden biridir. Kabanlarda, paltolarda, ayakkabılarda ve kazaklarda sıklıkla karşılaşacaksınız....

2014 Sonbahar Modası İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri  

Bayanların olmazsa olmazı topuklu ayakkabılar kombinleri tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Son yıllarda...

Yukarı