2014 Sonbahar Armine Eşarp Modelleri

0
106
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş

2014 Sonbahar Armine

     Tesettürlü bayanların birçoğunu seçimi olan eşarplarda, kendi tarzlarını ve kendi enerjilerini yansıtacak çeşitli eşarplar mevcuttur. Eşarp kullanımında en çok rahatlığa ve konfora önem vermelisiniz.

armine-esarp-modelleri-armine-esarp-modelleri-5

Eşarp Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  • Eşarp seçerken ilk dikkat etmeniz gereken nokta, eşarbınızın mevsime uygun olmasıdır. Eğer yaz gününde kalın kumaşlardan üretilmiş bir eşarp seçerseniz bu sizin için büyük bir sıkıntı olacaktır. Aynı şekilde kış ayları için seçeceğiniz eşarp ince bir kumaştan üretilmiş olursa sizin için uygun olmaz ve fazlası ile rahatsız edici bir durum ortaya çıkabilir.
  • Eşarbınızı özel bir kıyafetinize kombin etmek için alıyorsanız, mutlaka seçeceğiniz eşarp kıyafetiniz ile uyumlu olmalıdır. Koyu renk bir kıyafetin üzerine açık renkli bir eşarp alabilirsiniz. Açık renk bir kıyafetin üzerine ise koyu renk bir eşarp alırsanız hoş bir kombin elde etmiş olursunuz.
  • Eşarbınızın doğru seçiminde en çok etki edecek faktör eşarbınızın kalitesidir. Kaliteli bir eşarp seçerek tok ve güzel bir görünüm kazanabilirsiniz.

2014 Sonbahar Armine Eşarp Modelleri Neler ile kombin edilebilir?

  • Sade ve uzun koyu renkli bir elbisenize uygun olarak seçeceğiniz açık renk bir armine eşarp ve topuklu ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.
  • Kot pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz bir tunik ve tuniğinizin rengine uygun bir armine eşarp seçimi ile hoş bir kombin yapabilirisiniz.

CEVAP VER