Ufak Bilgiler

                                  2015 Kış Modası Renkleri

Bu kış sezonunun baskın rengi devetüyü renklerinden biridir. Kabanlarda, paltolarda, ayakkabılarda ve kazaklarda sıklıkla karşılaşacaksınız. Asker teması 2015 kış modasında çok göreceğiniz asker yeşili ve avcı yeşili parçaları şimdiden temin etmelisiniz. Kış sezonunun olmazsa olmazı renklerden biri de gri ve tonlarıdır. Hırkalarda ve kabanlarda çokça kullanılacaktır. arasında içinizi ısıtacak renkler arasında yer alan portakal turuncusu büyük markaların çokça kullanacağını renktir. Pantolonlarda mavi ön planda iken bu kış bordo, yeşil, hardal kırmızı, pembe ve desenli pantolonları kış koleksiyonlarında göreceksiniz. Her sezon kendini tekrar gösteren kırmızı bu kışta birçok detaylarda kullanılacaktır. Siyah ve beyazın birbirine zıt olduğunu görseniz de bu ikili vazgeçilmez olup bir araya geldiğinde asiliği en iyi şekilde yansıtan renklerdir. Bayanların bu renkleri maskülen tarza dönüştürdüğüne şahit olacaksınız. Bu renklerin yanında mürdüm rengi, gece mavisi, safran sarısı gibi renkler de kullanılacaktır. Makyaj malzemelerinizde de pastel renkler, bordo, kırmızı rujlar hakim olacaktır.

RED-Valentino-sonbahar-kis-2014-2015-koleksiyonu-mavi-kirmizi-siyah-renkler-6

Kış Modası Renkleriyle Yapılan Kombinler:

  • Devetüyü rengi bir tulum, belinizde bakır parlak bir kemer ve üzerinize uzun krem rengi kabanınızla kendi tarzınızı yaratacaksınız. Bu renk bu kış botlarda çokça kullanılacaktır.
  • Pembe pantolon ile triko siyah bir kazak ve siyah kalın topuk botlarınızla hem rahat hem de spor şıklık oluşturacaksınız.
  • Kırmızı rengin kabanlarda daha çok kullanılacağı bu kış şık ve gösterişli görünecektir. Kırmızı kazaklar da trend haline gelecektir.
  • Avcı yeşili triko elbiseler ya da asker temalı botlar bu kış gençlerin tercih edeceği modeller arasındadır.
  • Siyah beyazın hakim olduğu siyah üzerinde beyaz çizgiler taşıyan pantolon ceket takımı tarzınıza maskülen bir hava katacaktır.
  • Gri renkler kazaklarda, kabanlarda ve özellikle trikolarda geniş yer kaplamaktadır. Fenomen bayanların bu rengi daha çok tercih ettiklerini göreceksiniz. Jean pantolonlarla rahatlıkla kullanılan bu renkle hem spor hem de şıklık yaratabilirsiniz.
  • Makyaj ürünlerinde de yeşil ve kahve farlar, doğal ve natürel cildinizle birleşen bordo, kırmızı rujlar güzelliğinize güzellik katacaktır.
Tweet Pin It
Kategori: Moda

Benzer Konular

En Gözde Erkek Bot Modelleri

En Gözde Erkek Bot Modelleri Erkekler için bot kullanımı özellikle sonbahar ve kış aylarında oldukça...

2015 Kış Modasında Davetler için Ayakkabı Modelleri

2015 yılında ayakkabılar oldukça feminen ve farklı tarzlarda defilelerde yer buldu. Kış aylarında katılacağınız davetler...

Oturma Odası Dekorasyonunda Duvar Kâğıtlarının Yeri

Oturma Odası Dekorasyonunda Duvar Kâğıtlarının Yeri Duvar kâğıtları evlerin her alanında yerini aldı. Ancak nerde...

2014 Sonbahar Modası İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri  

Bayanların olmazsa olmazı topuklu ayakkabılar kombinleri tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Son yıllarda...

Nikah Töreninde Giyilebilecek Kombin Önerisi

                 Nikah Töreninde Giyilebilecek Kombin Önerisi  Nikah törenleri yapılacağı mekana göre değişiklik gösterir. Sade ya...

Yukarı