Ufak Bilgiler

1 Ayda 21 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1-ayda-21kilo1 AYDA 21 KİLO VERDİREN DİYET LİSTESİ Fazla kilolarınız sizi rahatsız ediyor ancak sağlıksız olduğunu düşündügünüz için diyet programlarını uygulamaktan korkuyor musunuz? Kesinlikle haklısınız. Özellikle günde tek besin çeşidi tüketlenizi öneren (elma diyeti, karpuz siyeti gibi) ve sağlığığınız için büyük birbtehdit oluşturan diyetlere kesinlikle itibar etmeyin. Bizim sizler için özel olarak hazırladığımız listesi programımız hem son derece sağlıklı hem de kilo vermenize yardımcı.

İşte diyet listemiz:

Sabah Kahvaltısı: Sabah kalkar kalkmaz öncelikle 1 bardak ılık su için. Kahvaltıda 1 kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız peynir, reçel, bal ve şekersiz çay, birkaç tane de kuru kayısı tüketin.Kahvaltıdan sonra tempolu yürüyüş yapın ve bu esnada bol bol su içmeye özen gösterin.

Öğle Yemeği: 1 adet haşlanmış patates yeyin ve yanında 1 kase de yağsız yoğurt tüketin. İkindi Menüsü: Bu ara öğünde1 adet haşlanmış yumurta ve 1 adet taze meyve (mevsime göre elma, armut, portakal vb.) tüketin.

Akşam: Günün bu son öğünününde tuzsuz sebze yemeği ve taze yeşil salata tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinin ardından yaklaşık 1 saat kadar tempolu yürüyüş yapın.

Sizin için büyük bir ciddiyetle hazırladığımız 1 ayda 21 kilo verdiren diyet listesi programımızı 1 ay boyunca büyük bir sabırla uyguladığınız takdirde sağlığınızdan ödün vermeden istemediğiniz fazla kilolarınızdan güvenle kurtulabileceksiniz.

Tweet Pin It
Kategori: Sağlık

Benzer Konular

Çocuklarda Demir Eksikliği Zeka Geriliğine Yol Açıyor

Ünlü Child Development gazetesinin arıştırmaları sonucunda özellikle yetimhaner ve bakım evlerinde bulunan çocuklarda Demir Eksikliğine...

Çocuklarda Bademcik ve Geniz Eti Büyümesi

Çocuklarda sıkıkla görülen hastalıklardan biri olan Bademcik ve Geniz eti büyümesi aslında ufak bir hastalık...

Bipolar Bozukluk Nedir?

Bipolar bozukluğu denildiğinde genetik bir rahatsızlık ilk akla gelen unsurlardan biridir. Bu hastılığın ise ortaya...

Dövmenin Sağlığa Zararları Var Mıdır?

Dövmenin Sağlığa Zararları Var Mıdır? Günümüzde dövme oldukça yaygın bir hal almıştır. Eskiden toplum içerisinde...

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun Estetiği Nasıl Yapılır? Bayanlar için vücutlarında bulunan her bölge oldukça önemlidir fakat yüzleri daha...

Yukarı