Ufak Bilgiler

1 Ayda 15 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1 ayda 15 kilo nasıl verilir? Kilo vermenin kolay olduğu bu yaz aylarında, ramazanın da çıkmasıyla beraber siz değerli okuyucularımız için kısa süreli ve sağlıklı bir diyet programı hazırladık. Hazırladığımız bu program 1 ayda tam 15 kilo vermenizi sağlıyor.

İşte 1 ayda15 kilo verdiren diyet listesi: Sabah: 1 bardak ılık su için ve sonrasında yarım saat içinde kahvaltınızı hazırlayın.1 bardak taze süt, zeytin, reçel, domates ve ince bir dilim kepek ekmeği yiyerek kahvaltı menünüzü tamamlayın. Kahvaltı faslını en geç saat 9’a kadar bitirneye özen gösterin. Kuşluk Vakti: 1 avuç fındık yada birkaç adet ceviz yeyin.

Öğle Yemeği: 1 porsiyon sossuz, yağsız ve tuzsuz sade makarna, yanında yoğurt tületebilirsiniz. İkindi: Bu öğünde mevsime uygun taze bir meyve salatası hazırlayarak afiyetle yiyebilirsiniz.

Akşam Yemeği: 1 kase çorba, az miktarda sebze yemeği ve salata tüketerek günlük son öğününüzü saat 18.00′ ı geçmeyecek şekilde sonlandırın. Bu saatten sonra su harici hiçbir yiyecek tüketmeyin. Tüm bunların yanında günde 1 saat yürümeniz de (yürüyüş esnasında hareket etmeniz nedeniyle) vücudumuzdaki yağ ve kalorileri yakmanızda size önemli ölçüde fayda sağlayacaktır. Sizler için özel olarak hazırladığımız listesi ile sağlıklı bir şekilde formunuza kavuşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Tweet Pin It
Kategori: Sağlık

Benzer Konular

Sağlıklı Beslenme Nedir?

Sağlıklı Beslenme Nedir?            Sağlıklı beslenmenin anlamı yeterli ve dengeli beslenmedir.Hücrelerin...

Demir Eksikliği Nedenleri Nelerdir? Nasıl Tedavi Edilir?

Demir Eksikliği günümüzde bir çok kişide görülen rahatsızların başında gelmektedir. Halk arasında kansızlık olarak bilinen...

Google Fit ile Sağlıklı Yaşam

Google Fit İle Sağlıklı Yaşam Düzenli spor, sağlıklı hayatın ilk ve en önemli adımıdır. Artık...

Diş Eti Hastalıklar ve Tedavisi

Diş Eti Hastalıkları Diş eti hastalıkları günlük diş fırçalama alışkanlığına sahip olmayan kişilerin başına gelen...

Buğday Yağı ve Kullanım Alanları

Buğday Yağı ve Kullanım Alanları Bitkisel ilaçlar ile tedavi yöntemi, insanların dünya üzerinde bulunduğu günden...

Yukarı